Papier pergaminowy - Papier Pakowy Indywidualny Nadruk!

About This Project

Papier pergaminowy z nadrukiem

Delikatny, funkcjonalny a co najważniejsze ekologiczny. Z pewnością świetnie sprawdzi się w wielu różnych branżach. Papier pergaminowy z nadrukiem to dekoracyjny papier do owijania produktów wewnątrz opakowania, torby papierowej czy paczki do klienta. Niewątpliwie podkreśla wyjątkowość momentu rozpakowania paczki. Niezależnie czy wysyłamy kosmetyki czy ubrania. Każdy lubi otwierać wyjątkową paczkę!

Dodatkowa, papier pergaminowy z nadrukiem tworzy warstwę ochronna dla Twoich produktów wewnątrz opakowania oraz wypełnienie pustej przestrzeni pudełka. Dzięki czemu wysyłanym produktom nic się nie stanie w trakcie transportu.

Papier bibułkowy z nadrukiem najczęściej występuje w formacie 380 x 505 mm, wraz nadrukowanym z Twoim logo. Jest to świetny sposób na dodatkową reklamę Twojej firmy. Przede wszystkim jest to produkt biodegradowalny i ekologiczny, stanowi idealny zamiennik folii bąbelkowej.

Papier pakowy z nadrukiem jest niezwykle delikatny. Ponieważ jego gramatura papieru to 17 g/m2

Tak przygotowana i zapakowana paczka sprawi, że Twoi klienci będą zachwyceni. Bezsprzecznie warto dodać do paczki pełen kolorów, lekko prześwitujący papier. Doda on nie tylko wyjątkowości Twoim produktom, również  wypełnieni pudełko o dodatkową warstwę ochronną.

Pamiętaj! że to niezawodny sposób na zwiększenie postrzeganej wartości Twojej marki w oczach klientów.
Warto dodać też wyjątkową kartkę lub voucher na następne zakupy 🙂 dzięki temu klient jeszcze bardziej przywiążę się do Twojej marki!

 

Category
Projekt graficzny