Projekt Logo - Jesteśmy specjalistami w projektowaniu ciekawych logo!
  • logo
  • logo
  • projekt logo

About This Project

Projekt logo Kielce

Jesteśmy specjalistami w projektowaniu logo idealnie dopasowanego do biznesu. W trakcie tworzenia projektu logo, nie ma miejsca na przypadki i fuszerkę! Nigdy nie mówimy że jakoś to będzie! Zanim usiądziemy do projektowania rozmawiamy i wypełniamy brief, uzgadniamy, badamy, analizujemy, myślimy nad twoim projektem. Dobre logo nie powstaje w jeden dzień.  Ostatecznie chcemy abyś otrzymał logo proste, czytelne, eleganckie i w 100-procentach odzwierciedlające Twoje idee. Gwarantujemy, że zaprojektujemy logo oddające w 100% ducha i strategię Twojej marki.  Zajmiemy się również, identyfikacją wizualną oraz księgą znaku. Zaprojektujemy akcydensy, ulotki, katalogi, reklamę zewnętrzną, a wszystko po to żeby Twoja firma wygląda profesjonalnie! O trendach na projekt logo w 2021 r. poczytasz tutaj.

Jeżeli masz już logo firmowe, ale uważasz że to idealny moment na lifting logo, to chętnie pomożemy! Zaczniemy od analizy Twojego dotychczasowe logo, sprawdzimy kolory, przeanalizujemy design marki. Sprawdzimy czytelność oraz założenia. Następnie uwydatnimy najistotniejsze elementy, trochę nad nim popracujemy żeby wzmocnić to co najważniejsze, czyli siłę Twojej marki.

Logo firmowe to niestety nie wszystko, bardzo ważny jest spójny system identyfikacji wizualnej. Czyli wszystko to, co pozwala zidentyfikować firmę i odróżnić ją od innych. Systemu identyfikacji wizualnej jest kluczowym elementem do budowania emocji i odczuć, Twojej marki. Dobra identyfikacja wizualna to podstawa w marketingu każdej firmy.

Księga znaku lub marki jest to instrukcja opisująca markę oraz możliwości i sposoby wykorzystania logo i jej poszczególnych elementów. Księga znaku przekazuje każdemu grafikowi informacje o nazwie marki, jej logo, kolorystyce, linii graficznej. Dzięki czemu wszyscy będą wiedzieli jak posługiwać się Twoim nowym logo.

Zapytaj o ofertę

Category
Projekt graficzny