Torby Papierowe - Indywidualne projekty z Twoim Logo
  • torby papierowe
  • torba papierowa swiateczna
  • torba papierowa

About This Project

Torby papierowe Kielce

To co wyróżnia nasze torby papierowe to doskonały godny uwagi design, są one idealne do promocji i spakowania Twoich produktów, zapakowania materiałów reklamowych oraz spakowania prezentów. Ponieważ prowadzimy działania także offline, przygotujemy projekt torby w taki sposób że niewątpliwie zrobi wrażenie. Dlatego będzie pasował do założeń komunikacyjnych Twojej marki. Indywidualne torby papierowe staną się doskonałą wizytówką Twojej firmy.  Już od pierwszego kontaktu z klientem, od razu je zapamięta i na pewni ich nie wyrzuci! Z pewnością dostarczamy materiały reklamowe dopasowane do Twoich potrzeb, elastyczny nakład i czyli wszystko odpowiadające zawsze indywidualnym potrzebom! Projektujemy i drukujemy wszelkie materiały reklamowe takie jak: katalogi, plakaty, ulotki, roll upy.

Dodatkowo projektujemy i dostarczamy ekskluzywny papier półpergaminowy do pakowania kosmetyków, odzieży oraz wszystkich rzeczy jakie chcesz wysłać do swojego klienta. Indywidualne projekty graficzne, wzóry które będą zawsze pasować do Twoich produktów. Papier pakowy półpergaminowy dodatkowo chroni Twoje produkty wewnątrz opakowania a także dodatkowo może wypełnić pustej przestrzeni pudełka.

Papier półpergamin z indywidualnym nadrukiem warto stosować do pakowania różnych produktów. Najchętniej jednak stosowany jest do pakowania kosmetyków, odzieży oraz prezentów. Standardowa gramatura wynosi 40g/m2. Papier półpergaminowy może posiadać indywidualny nadruk, w dowolnym kolorze. Dzięki temu Twoi kliencie otrzymają idealną paczkę i zapamiętają Twój produkt.

Category
Projekt graficzny