Ile kosztuje projekt ulotki reklamowej? - Poznaj cechy i ceny ulotek.
projekt ulotki cena

Ile kosztuje projekt ulotki reklamowej?

ILE KOSZTUJE PROJEKT ULOTKI REKLAMOWEJ?

W dzisiejszych czasach, aby dotrzeć do klienta należy używać wszystkich możliwych środków, projekt ulotki cena, ile kosztuje dobra ulotka reklamowa? Często zadajemy sobie to pytanie. Każdy, kto może chętnie przenosi swoją firmę do internetu i reklamuje się właśnie tam. To bardzo dobry pomysł na rozwój swojej działalności gospodarczej, bowiem ciężko jest teraz znaleźć osobę, która nie korzysta z sieci. Każdy z nas w swojej kieszeni zazwyczaj trzyma swój telefon z dostępem do internetu. Natomiast w domach na biurkach czy stołach, leżą nasze komputery. Niezależenie od tego, czy korzystamy z urządzeń mobilnych czy też innych inteligentnych wynalazków. Nie da się ukryć, że najlepszym sposobem na dotarcie do klienta będzie reklama. Jednak okazuje się, że nie jest nią tylko i wyłącznie reklama w sieci. Projekt ulotki reklamowej, cena zależy od wielu czynników.

Nic dziwnego w tym, że nie kojarzymy firm, które w żaden sposób się nie reklamują, czy to za pośrednictwem internetu. Czy też gazetek reklamowych, albo ulotek. Kiedyś wystarczyło przejść się po centrum miasta, żeby zobaczyć lokalne działalności. Nikt nie przypuszczał, że kiedyś będziemy potrzebowali specjalnej reklamy, by ktoś wiedział, czym się zajmujemy. Najpopularniejsze w dzisiejszych czasach są strony internetowe. Nie da się ukryć, że to właśnie one sprawiają, że to, co robimy jest w stanie dotrzeć do szerszej publiczności. Nie chodzi jednak bowiem tylko o sam fakt posiadania strony internetowej. Ale o to, by nasz wizerunek kojarzył się potencjalnym klientom z czymś, co jest profesjonalne, estetyczne i dobrze funkcjonujące. 


Spis treści: 

 • Ulotki reklamowe – dlaczego warto?
 • Jaka jest najlepsza ulotka? Projekt ulotki, cena jest adekwatna?
 • Formaty ulotek reklamowych
 • Ile kosztuje projekt ulotki cena?

Ulotki reklamowe – dlaczego warto?

Wpłynąć na odbiór naszego wizerunku możemy również za pośrednictwem ulotek. Zdecydowanie lepiej sprawdzają się w porównaniu do tak zwanej „poczty pantoflowej”, bowiem dzięki ulotce i tym, co się na niej znajduje, jesteśmy w stanie budować swój wizerunek w oczach klientów. Nie chcemy więc kojarzyć się z czymś, co jest kiczowate, tak samo jak nie chcemy być jednymi z wielu. Dobrze zaprojektowana ulotka reklamowa sprawi, że nasza firma zostanie w głowie klienta na dłużej. Jeśli zachęca do skorzystania z naszych usług we właściwy sposób, to będzie idealną reklamą. Najlepszym pomysłem byłoby połączenie ulotek z działalnością w mediach, natomiast same ulotki, to już ogromny krok w stronę lepiej funkcjonującej i zarabiającej firmy. Cechy skuteczne ulotki reklamowej poznasz w naszym innym artykule.

Wiele osób zastanawia się, jaka jest najlepsza agencja reklamowa Kielce oferują nam dużo różnych możliwości w tym temacie. Wybór jest ogromny, natomiast najlepiej postawić na sprawdzoną firmę, która jest powszechnie darzona zaufaniem klientów i której usługi są polecane przez innych. Jeśli więc interesuje nas projekt ulotki Kielce będą fantastycznym miejscem, które zaoferuje nam możliwości wprost dopasowane do naszych potrzeb.

Jaka jest najlepsza ulotka? Projekt ulotki, cena jest adekwatna?

Najlepsza ulotka reklamowa, to taka ulotka, która w pełni oddaje charakter naszej firmy. Powinna cechować się estetycznym wyglądem i w przejrzysty sposób przedstawiać ofertę naszej firmy. Warto również zagłębić się w temat i wybrać odpowiedni format. Jeśli do przekazania mamy wiele informacji, wybierzmy większy format, żeby całość prezentowała się schludnie i nie sprawiała wrażenia, że jest na niej zdecydowanie więcej informacji niż powinno być. Pamiętajmy jednak, że jeśli wybierzemy zbyt duży format, ulotka może być niewygodna w przechowywaniu. 

Zdecydowana większość ulotek jest w kształcie prostokąta, czasem można znaleźć również ulotki o proporcjach kwadratu albo w innych niestandardowych kształtach. Wszystko zależy od projektu i woli klienta. Pamiętaj, że dobrze przemyślaną i zaprojektowaną ulotką możesz zachęcić klienta do skorzystania z usług Twojej firmy.

Formaty ulotek reklamowych

Ulotki zwykle wykonuje się w standardowych wymiarach arkuszy, stosując się do międzynarodowej formy ISO 216. To znaczy, że są to formaty od A7 do A3.
Formaty ulotek:

 • A7 ulotka – 74 x 105 mm
 • A6 ulotka – 105 x 148 mm
 • A5 ulotka – 148 x 210 mm
 • A4 ulotka – 210 x 297 mm
 • A3 ulotka – 297 mm – 420 m

  Jeśli martwimy się, że na ulotce braknie miejsca, by zamieścić tam wszystko, co chcemy, możemy pokusić się o ulotkę składaną. Ta daje nam zdecydowanie większe pole do manewru. Dodatkowo warto wiedzieć, że aby linia falcu, czyli zgięcia arkusza papieru pod kątem 180 stopni, była prosta i wytrzymała, stosuje się również bigowanie, czyli przegniatanie, które polega na tym, że wzdłuż falcu wykonuje się mechaniczne wgniecenie. Znajomość tych procesów nie jest dla nas niezbędna, ale warto o nich wiedzieć. 

Ile kosztuje projekt ulotki cena?

Ceny ulotki reklamowej takich usług będą się od siebie różniły w zależności od tego, jaką firmę wybierzemy, jakie będą nasze potrzeby, jaki projekt nas interesuje i w jakim formacie. Ciężko jednoznacznie określić kwotę, więc najlepiej będzie się z nami skontaktować, by ustalić wszelkie szczegóły. Doskonale znamy się na tym, co robimy i łączymy w sobie pasję z wieloletnim doświadczeniem. Wiemy, jak ważna jest reklama i jak ważne jest dotarcie do klienta – sami przecież jesteśmy firmą. Nasi specjaliści chętnie zajmą się projektem, który wspólnie ustalimy. Dobry projekt ulotki, cena to składowa wielu czynników.

Jeśli więc nie interesuje nas reklama w sieci albo wolimy postawić na coś pewnego i sprawdzonego – ulotki będą idealnym rozwiązaniem. Warto być świadomym, że czasy się zmieniają i ulotki coraz rzadziej kojarzą nam się z blokami nieczytelnego tekstu nadrukowanego na kawałek papieru. Dziś ulotki potrafią być eleganckie, estetyczne i po prostu piękne. Niczym wizytówki – są czymś, co bardzo chcemy wręczyć drugiemu człowiekowi. Jeśli więc połączymy dobrą ulotkę reklamową z dobrą firmą – otrzymamy fantastyczny sposób na pozyskanie klientów i dotarcie do ludzi. A przecież na tym najbardziej nam zależy, prawda?

Brak komentarzy

Napisz komentarz