Wizytówki firmowe - Projekt oraz Druk Wizytówek dla Towjej Firmy
  • wizytowka_spichlerz
  • wizytowka krawcowa

About This Project

Wizytówki firmowe Kielce Projekt i Druk

Wizytówki firmowe to niewielka, przenośna, forma reklamy czyli postawowe narzędzie marketingowe. Kompleksowo zajmujemy się projektowaniem oraz drukiem wizytówek. To, co nas wyróżnia, to ciekawy i pomysłowy design. Oparty na wieloletnim doświadczeniu, współpracy z różnymi branżami a także znajomości trendów. Nie korzystamy z gotowców, projekt wizytówki zawsze tworzymy całkowicie od zera, rozmawiając od Twoich potrzebach i potrzebach Twojej firmy!  Dzięki czemu kompleksowo zajmiemy się całym projektem, czyli ustalimy i wybierzemy papier na wizytówki , uszlachetnia oraz druk. Pamiętaj na dobry projekt wizytówki składa się nie tylko jej design, ale również wydruk i dobrane uszlachetnienia. Podczas projektowanie Twojej wizytówki ustalimy wszystkie najważniejsze rzeczy, czyli dane które umieścimy na projekcie wizytówki.

Znajdziesz tutaj znaleźć informacje o aktualnych trendach, nasze przykładowe realizacje, ciekawe rodzaje uszlachetnień. Może przekonasz się do przyjrzenia się własnej marce? Zastanowisz się nad wymianą wizytówek firmowych na nowe.

Pierwsze wizytówki reklamowe pojawiły się już w XV wieku w Chinach. W Europie natomiast wizytówki rozpowszechniły się dopiero w czasach nowożytnych – początkowo we Francji za panowania Ludwika XIV, gdzie nie służyły promowaniu biznesu lecz stanowiły atrybut arystokracji. Czyli wizytówka firmowa jest jednym z elementów pierwszego wrażenia i reklamy już od prawie 500 lat :).

Projektujemy również materiały reklamowe do Twojej firmy takie jak: katalogi, plakaty, ulotki, czyli wszystkie elementy, które stworzą przemyślaną, spójnej strategii wizualnej dla Twojej marki!

Category
Projekt graficzny